I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie  


Kategoria: 
Autor: Nowak Monika | Kategoria: Internat | Data: 2014-01-15
Wigilia w Internacie!
Dnia 18 grudnia 2013 roku odbyła się uroczysta Kolacja Wigilijna w Internacie! Galeria zdjęć
To czas na dzielenie się opłatkiem i pojednanie, śpiew kolęd i zasmakowanie potraw wigilijnych. To także Mikołaj i prezenty! Uśmiech, radość, odrobina zadumy i refleksji. Mieszanka uczuć jakie towarzyszą nam w tym czasie niech pozostaną w Nas przez cały rok.
Tego oraz zdrowia, sił do dalszego działania i dobrych ludzi wokół życzyliśmy
Za wspaniałą kolacje serdecznie dziękujemy!

MRI
[Galeria zdjęć]
Autor: Nowak Monika | Kategoria: Internat | Data: 2013-12-12
Spotkanie z rodzicami wychowanków klas I
W dniu 26.11.213r. odbyło się spotkanie z rodzicami wychowanków klas pierwszych oraz mieszkających pierwszy rok w internacie.
Spotkanie przy kawie miało charakter organizacyjny. Przedstawiony został Regulamin Wewnętrzny Internatu, Plan dnia, Prawa i Obowiązki Wychowanka. Wychowawcy wymienili wraz z rodzicami poglądy na temat zaklimatyzowania się i funkcjonowania nowych wychowanków w internacie.

Dziękuje Monika Nowak
Autor: Nowak Monika | Kategoria: Internat | Data: 2013-12-06
Wykład na temat zdrowego odżywiania
W dniu 28.11.2013 r. w internacie odbył się wykład na temat zdrowego odżywiania prowadzony przez studentki 5 roku dietetyki. Po wysłuchaniu prelekcji można było zadać pytania dotyczące zdrowego stylu życia. Za zorganizowanie spotkania dziękujemy Pani Kierownik Internatu. Galeria zdjęć
[Galeria zdjęć]
Autor: Nowak Monika | Kategoria: Internat | Data: 2013-12-06
Andrzejki w Internacie połączone z nocą horrorów
W dniu 27.11.2013 r. dla wszystkich mieszkańców internatu odbyły się Andrzejki. Wróżby, lanie wosku oraz noc horrorów i smaczny poczęstunek, to atrakcje jakie czekały na wychowanków Internatu.
Dziękujemy Młodzieżowej Radzie Internatu pod opieką pani Anny Garbacz i Moniki Nowak oraz Pani Kierownik za wspaniale spędzony wieczór.
Galeria zdjęć
[Galeria zdjęć]
Autor: Nowak Monika | Kategoria: Internat | Data: 2013-12-06
Zbiórka plastikowych korków
Trwa zbiórka plastikowych korków od artykułów spożywczych, środków chemicznych oraz leków. W tym roku zbieramy koreczki dla Natalki i dostarczamy je do Warszawy. Część została już przekazana, za co rodzice dziewczynki przesłali nam podziękowania. Jeśli chcecie dołączyć do zbiórki - zapraszamy!!! Korki można przekazywać w I LO przy szatni lub do Internatu. Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy!!! Galeria zdjęć
[Galeria zdjęć]
Pierwsza strona Poprzednia strona Następna strona Ostatnia strona
© I Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Wyszkowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2005-2016 r.